Strona G��wnaredakcja pogon.v.plReklama na pogon.v.plKontakt z pogon.v.pl
Obecnie online:


 

Kadra
Zawodnik:

Imie i nazwisko: Mikołaj Lebedyński

Pozycja: Napastnik

Data urodzenia: 14.10.1990

Waga / Wzrost: 80 kg / 185 cm

Pseudonim: Miki

Narodowość: Polska

 
Poprzednie kluby:

Trawa:

Arkonia Szczecin,
Pogoń Szczecin.
Roda JC Kerkrade

Szczególne osiągnięcia:

brązowy medal juniorskich MP (2008)

<< Kwiecień 2014 Roku >>
P
W
Ś
C
P
S
N
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

      

Kalendarium

49. Wiesław Latała
41. Serhij Zajcew
 















VkaEXTRA

Twoja przeglądarka PRAWDOPODOBNIE nie obsługuje skryptów JAVA. Jeśli jest inaczej, napisz.
 


Serwis Pogoń SportNet powiększa swoją redakcję. Jeżeli masz zapędy dziennikarskie, lekkie pióro, jesteś otwarty, dysponujesz czasem – dołącz do najlepszego serwisu opisującego życie Pogoni Szczecin.

Szukamy potencjalnych dziennikarzy, którzy informować będą czytelników o tym, co dzieje się w naszym klubie. Jest to wyjątkowa szansa, by sprawdzić swoje możliwości i być bliżej swojej ukochanej drużyny.

Czekamy na zgłoszenia osób dysponujących czasem, otwartych, odpowiedzialnych, rzetelnych, z poczuciem humoru, odpornych na krytykę. Mile widziane doświadczenie dziennikarskie.

Za pracę w redakcji nie otrzymuje się wynagrodzenia. Satysfakcja z własnej pracy, pomoc klubowi i prestiż są dla nas głównymi wyznacznikami – pamiętaj o tym! Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza. Uwaga: odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Aby zgłosić się do redakcji wypełnij formularz.

2 czerwca, 16:00 ; Szczecin




Pogoń Szczecin
-:-

Pogoń Szczecin



30 maja, 18:00 ; Bielsko-Biała




Pogoń Szczecin
2:1

Pogoń Szczecin



 

Tabela


Poz.DrużynaMZwRePoBzBsPkt
1.Legia Warszawa302037603063
2.Lech Poznań301587563453
3.Ruch Chorzów301488403850
4.Pogoń Szczecin3011145473847
5.Wisła Kraków301299383045
6.Zawisza Bydgoszcz3011910433742
7.Górnik Zabrze3011910424642
8.Lechia Gdańsk30101010373740
9.Jagiellonia Białystok3010911464339
10.Cracovia Kraków3011613374339
11.Korona Kielce3091011364137
12.Śląsk Wrocław3071310384034
13.Piast Gliwice3081012294734
14.Podbeskidzie Bielsko-Biała3061311273931
15.Zagłębie Lubin307815314029
16.Widzew Łódź305718265022
Twoja przeglądarka PRAWDOPODOBNIE nie obsługuje animacji FLASH. Jeśli jest inaczej, napisz do nas.

Polityka Cookies