Strona G��wnaredakcja pogon.v.plReklama na pogon.v.plKontakt z pogon.v.pl
Obecnie online:


 

Wiadomość
23.09.11 22:14, piątek

Wiceprezes Zarządu Pogoni Szczecin SA, Artur Kałużny, złożył rezygnację z pełnionej przez siebie w klubie funkcji. Jej powodem jest przede wszystkim trudne do pogodzenia łączenie obowiązków zawodowych i społecznej działalności Artura Kałużnego na rzecz odbudowy Dumy Pomorza.


- Jako akcjonariusz Spółki oraz kibic Pogoni Szczecin mam nadzieję, że obecny Zarząd Klubu będzie w dalszym ciągu prowadził odbudowę Dumy Pomorza - powiedział Artur Kałużny. Dodał, iż całym sercem życzy Pogoni Szczecin awansu do Ekstraklasy już po zakończeniu obecnego sezonu.
 
Autor: Adam Wosik
Żródło: Pogoń Szczecin SA
[ komentarze: 18 ]


Niepodanie hasła spowoduje dodanie komentarza z nikiem tymczasowym. Redakcja Pogoń SportNET nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych komentarzy.
Host: *.dynamic.chello.pl Data: 23.09.2011 22:55 Autor: ~Soccer
I czemu mnie ta decyzja nie dziwi?
Host: *.xdsl.centertel.pl Data: 24.09.2011 09:17 Autor: ~PogonMKS
Dziekujemy Artur!!!!NIe ma co gadac ale trzeba im oddac to ze sie podjeli bardzo trudnego zadania!
Jeszcze raz dziekujemy!
Host: *.szczecin.mm.pl Data: 24.09.2011 09:47 Autor: Kamilos31
to fajne ze odszedł Pogoni jest potrzebny sponsor podobny do wisły Kraków z kasą a nie takie cułanie Pogon nie zwoiuje ligą z tak małym nakładem finasowym
Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl Data: 24.09.2011 10:25 Autor: ~JacekR
Wielki dzięki Artur, za wszystko co zrobiłeś dla Pogoni!
Host: *.ibd.gtsenergis.pl Data: 24.09.2011 10:48 Autor: ~piipii
No i gitara
Host: *.adsl.inetia.pl Data: 24.09.2011 11:36 Autor: ~1948
kasa się kończy???
Host: *.szczecin.mm.pl Data: 24.09.2011 11:55 Autor: ~seb
Zostal jeszcze jeden paleciarz,po nim moze w koncu bedzie profesjonalny klub!!!!!!!!!!
Host: *.szczecin.mm.pl Data: 24.09.2011 12:31 Autor: ~antyfutbol
Hahaha. Zaczyna się.
Host: *.xdsl.centertel.pl Data: 24.09.2011 14:26 Autor: ~MATERIOALE
ja powiem tylko słowa "starucha" JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN!
Host: *.nwrknj.east.verizon.net Data: 24.09.2011 15:05 Autor: ~Since 1972
Mam nadzieje ze ze wszyscy obecni akcjonariusze sprzedadza swoje akcje Spolki komus kto zna sie na tej robocie bo klub wpadl od jakiegos czasu w regres i nie widac zadnego postepu. Chyba najlepiej to widac na trybunach przy ul. Twardowskiego.
Host: *.cable.smsnet.pl Data: 24.09.2011 15:55 Autor: ~ziomas
który to Kałużny?
Host: *.zone12.bethere.co.uk Data: 24.09.2011 17:23 Autor: ~aasdf
do tych co sie tak ciesza, ze miejsce dla sponsora sie nowego znalazlo (jakby liczba miejsc byla ograniczona): widzicie kolejke chetnych? ja tam doceniam to co facet zrobil dla klubu. mam nadzieje, ze jakos ruszy sie sprawa stadionu, bo bez tego NIKT powazny nie przyjdzie do tego klubu. mimo wszytko ciagle wierze, ze ktoregos dnia bedzie LM:) pzdr
Host: *.centertel.pl Data: 24.09.2011 18:35 Autor: ~1948
Dzięki Artur!
Host: *.adsl.inetia.pl Data: 24.09.2011 20:55 Autor: ~kubek
nie lubie go ale tacy cwani jestescie nie ma sie co oszukiwac Pogon wieksi sponsorzy mieli maja i beda mieli w dupie ze wzgledu chociazby na miasto... sponsora to my sie nigdy nie doczekamy...
Host: *.adsl.inetia.pl Data: 24.09.2011 22:51 Autor: ~Szwed
Luudzieee!!! Przecież on tylko odszedł z Zarządu a nie wycofał się z Pogoni !!!
Zobaczcie co mówi:
- Jako akcjonariusz Spółki oraz kibic Pogoni Szczecin
Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl Data: 25.09.2011 07:52 Autor: ~W23
podobno jest najmądrzejszy z nich 3, resztę dopowiedzcie sobie sami
Host: *.szczecin.vectranet.pl Data: 25.09.2011 10:19 Autor: ~adamos
a niby ile swojej kasy wlozyli panowie K&S ??? bo o ile pamietam to ciagle wyciagali lape do miasta. a z reszta od jakiegos czasu sie mowilo ze EPA chce przejac pogon to moze czas najwyzszy panowie...
Host: *.szczecin.mm.pl Data: 25.09.2011 18:00 Autor: ~tom
sadze ,ze Kaluzny odszedl dlatego ,ze nie zgadza sie z modelem zarzadzania klubem ( sadze ,ze sa naciski nato aby Pogon dala sobie na luz z ekstraklasa a my niepoprawni optymisci lykamy wszystko jak zaba bloto)
<< Kwiecień 2014 Roku >>
P
W
Ś
C
P
S
N
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

      

Kalendarium

75. Wojciech Frączczak
52. Władysław Kornak
81. Ryszard Wiśniewski
 















VkaEXTRA

Twoja przeglądarka PRAWDOPODOBNIE nie obsługuje skryptów JAVA. Jeśli jest inaczej, napisz.
 


Serwis Pogoń SportNet powiększa swoją redakcję. Jeżeli masz zapędy dziennikarskie, lekkie pióro, jesteś otwarty, dysponujesz czasem – dołącz do najlepszego serwisu opisującego życie Pogoni Szczecin.

Szukamy potencjalnych dziennikarzy, którzy informować będą czytelników o tym, co dzieje się w naszym klubie. Jest to wyjątkowa szansa, by sprawdzić swoje możliwości i być bliżej swojej ukochanej drużyny.

Czekamy na zgłoszenia osób dysponujących czasem, otwartych, odpowiedzialnych, rzetelnych, z poczuciem humoru, odpornych na krytykę. Mile widziane doświadczenie dziennikarskie.

Za pracę w redakcji nie otrzymuje się wynagrodzenia. Satysfakcja z własnej pracy, pomoc klubowi i prestiż są dla nas głównymi wyznacznikami – pamiętaj o tym! Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza. Uwaga: odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Aby zgłosić się do redakcji wypełnij formularz.

2 czerwca, 16:00 ; Szczecin




Pogoń Szczecin
-:-

Pogoń Szczecin



30 maja, 18:00 ; Bielsko-Biała




Pogoń Szczecin
2:1

Pogoń Szczecin



 

Tabela


Poz.DrużynaMZwRePoBzBsPkt
1.Legia Warszawa302037603063
2.Lech Poznań301587563453
3.Ruch Chorzów301488403850
4.Pogoń Szczecin3011145473847
5.Wisła Kraków301299383045
6.Zawisza Bydgoszcz3011910433742
7.Górnik Zabrze3011910424642
8.Lechia Gdańsk30101010373740
9.Jagiellonia Białystok3010911464339
10.Cracovia Kraków3011613374339
11.Korona Kielce3091011364137
12.Śląsk Wrocław3071310384034
13.Piast Gliwice3081012294734
14.Podbeskidzie Bielsko-Biała3061311273931
15.Zagłębie Lubin307815314029
16.Widzew Łódź305718265022
Twoja przeglądarka PRAWDOPODOBNIE nie obsługuje animacji FLASH. Jeśli jest inaczej, napisz do nas.

Polityka Cookies