Strona G��wnaredakcja pogon.v.plReklama na pogon.v.plKontakt z pogon.v.pl
Obecnie online:


 

Wiadomość
12.12.13 16:12, czwartek

Obecnie na testach w Pogoni przebywa 18 – letni Filip Kozłowski. Napastnik czwartoligowej Gopło Kruszwica podobnie jak Dominik Kun bierze udział w treningach pierwszej drużyny. Obaj gracze będą przebywać w Szczecinie do końca tygodnia.

Filip Kozłowski w barwach swojego zespołu dwa lata z rzędu zdobywał koronę króla strzelców IV ligi w grupie kujawsko-pomorskiej.
 

Dominik Kun zagrał w 13 meczach I ligi i zdobył w nich 5 bramek. Ponadto zawodnik Stomilu jest powoływany do kadry U – 20.
 

Obaj zawodnicy do końca tygodnia będą obserwowani przez sztab szkoleniowy, który podejmie decyzję co do ich przydatności w drużynie Pogoni.
 

 
Autor: Tomasz Smoter
Żródło: Pogoń Szczecin SA
[ komentarze: 14 ]


Niepodanie hasła spowoduje dodanie komentarza z nikiem tymczasowym. Redakcja Pogoń SportNET nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych komentarzy.
Host: *.seas-nve.dbnet.dk Data: 12.12.2013 17:10 Autor: ~seba
jakby co to za 3 tygodnie kończa sie kontrakty 15 zawodnikom cracovi. w tym jest Saidi,Bojlevic,Kosanović i wielu innych... może tam pogadać z niektórymi
Host: *.181.233.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl Data: 12.12.2013 19:28 Autor: ~Huguki
Sato odpadł i pojecgał do domu, Kuna Stomil nie puści wcześniej niż za pól roku. Trza szukać dalej...
Host: *.adsl.inetia.pl Data: 13.12.2013 00:10 Autor: ~noname555555555
seba - zgadzam sie w 100% bojlevic zajebisty gracz ma oko nie gorsze niz edi jeden zlepszych zawodników naszej ligi i nie tylko on saidi bardzo duzo wnosi jak wchodzi z ławki.....
Host: *.seas-nve.dbnet.dk Data: 13.12.2013 08:09 Autor: ~seba
Matko Perdijić, Milos Kosanović, Marcin Kuś, Marek Wasiluk, Krzysztof Nykiel, Marian Jarabica, Krzysztof Danielewicz, Sławomir Szeliga, Rok Straus, Bartosz Kapustka, Vladimir Boljević, Saidi Ntibazonkiza, Edgar Bernhardt, Dawid Nowak i Krzysztof Szewczyk,Bartosz Żurek. to sa nazwiska z cracovi pilkarzą ktorym kończy się kontrakt teraz. cracovia należy do najmnije placacych klubów ich pensja wynosi max 20 tys. także może może w nich jest jakis młody zdolny. bądź Saidi,Kosanovic,,,,Bojlević. Kosanović zamiast tego Banasia co się pisze o nim. Bojlević na bok pomocy....Saidi z Aką niezłą pare by stworzyli.
Host: *.dynamic.chello.pl Data: 13.12.2013 08:31 Autor: ~pseudokibic
I o to chodzi.....młode chłopaki to przyszłość Pogoni a nie jakieś Banasie i inne.
Host: *.globalconnect.pl Data: 13.12.2013 10:14 Autor: ~matejko29
Wszyscy piszą o Kosanovicach Bojlewiczach czy innych ogurasach. Jednak trzeba sobie powiedzieć że wszyscy co przychodzili do Pogoni i się sprawdzili to piłkarze z niższych lig. Np. Frączak IV liga Kotwica , Rogalski II liga Raków CZ. Murayama III liga Gwardia. Dlatego trzeba sprawdzić każdego. W tamtym roku Podbeskidzie wzieło Pawele i walnoł 8 bramek rundzie. A wcześniej grał IV lidze. Ten Kozłowski musi być naprawde dobry że dostał zaproszenie na testy.
Host: *.scansafe.net Data: 13.12.2013 11:39 Autor: OSTRY
Brava za Kuna. Chłopak z potencjałem. Ogrywa się od dawna w niższych ligach i stanowi o sile Stomilu. Wyróżniający się zawodnik na zapleczu ekstraklasy. Poza tym, mój ulubieniec z FM'a :)
Host: *.vr1.dtm1.alter.net Data: 13.12.2013 12:08 Autor: ~Spanien100
Ja polegam na tym co Zarzad i Trener zadecyduja kto ma przyjsc do Pogoni
Host: *.adsl.cybercity.dk Data: 13.12.2013 13:17 Autor: ~seba
matejko29 wymieniles tylko 3 zawodnikw. ale mnstwo bylo na testch z nizszych lig i sie nie sprawdzilo czy tez grali jak grali. a zawodnik typu Bojlevic,Kosanowic czy Saidi naprawde byli by wzmocnienie. robak-saidi,aka,murayama,rogal,lawa lu bojlevic i przod bylbym spokojny. kosanowic to stoper mamy niby golla i dabrowskiego ale musi ktos im po pietach chodzic.
Host: *.adsl.cybercity.dk Data: 13.12.2013 13:18 Autor: ~seba
ale w sumie to jest decyzja zarzadu, robia dobra robote wiec licze na nich.
Host: *.szczecin.mm.pl Data: 13.12.2013 13:38 Autor: ~tom
i taki zawodnik bedzie przyszloscia nie jakis Malecki
Host: *.pool.mediaWays.net Data: 13.12.2013 18:26 Autor: ~asd
mnie tylko dziwi dlaczego u nas chlopak, ktory w wieku 16 max 17 (bo krolem strzelcow byl juz drugi raz w IV lidze) lat wali duzo bramek w seniorach- ciagle kisis sie w jakims malym klubie... widac, ze kluby I, II, III ligi i Ekstraklasy nie maja pojecia co sie dzieje w regionie. fajnie, ze Pogon takich wylawia jak on, czy tez Walski.
Host: *.pool.mediaWays.net Data: 13.12.2013 19:54 Autor: ~ronny
jest filmik na YT z Dominikiem Kunem w wieku lat 15 na hali
http://www.youtube.com/watch?v=kx5MF__LyZQ
Host: *.karoo.KCOM.COM Data: 15.12.2013 04:29 Autor: ~marcel
http://www.youtube.com/watch?v=7el4Wp_mWB8 kun dobry brać nie zastanawiać się
<< Kwiecień 2014 Roku >>
P
W
Ś
C
P
S
N
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

      

Kalendarium

49. Wiesław Latała
41. Serhij Zajcew
 















VkaEXTRA

Twoja przeglądarka PRAWDOPODOBNIE nie obsługuje skryptów JAVA. Jeśli jest inaczej, napisz.
 


Serwis Pogoń SportNet powiększa swoją redakcję. Jeżeli masz zapędy dziennikarskie, lekkie pióro, jesteś otwarty, dysponujesz czasem – dołącz do najlepszego serwisu opisującego życie Pogoni Szczecin.

Szukamy potencjalnych dziennikarzy, którzy informować będą czytelników o tym, co dzieje się w naszym klubie. Jest to wyjątkowa szansa, by sprawdzić swoje możliwości i być bliżej swojej ukochanej drużyny.

Czekamy na zgłoszenia osób dysponujących czasem, otwartych, odpowiedzialnych, rzetelnych, z poczuciem humoru, odpornych na krytykę. Mile widziane doświadczenie dziennikarskie.

Za pracę w redakcji nie otrzymuje się wynagrodzenia. Satysfakcja z własnej pracy, pomoc klubowi i prestiż są dla nas głównymi wyznacznikami – pamiętaj o tym! Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza. Uwaga: odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Aby zgłosić się do redakcji wypełnij formularz.

2 czerwca, 16:00 ; Szczecin




Pogoń Szczecin
-:-

Pogoń Szczecin



30 maja, 18:00 ; Bielsko-Biała




Pogoń Szczecin
2:1

Pogoń Szczecin



 

Tabela


Poz.DrużynaMZwRePoBzBsPkt
1.Legia Warszawa302037603063
2.Lech Poznań301587563453
3.Ruch Chorzów301488403850
4.Pogoń Szczecin3011145473847
5.Wisła Kraków301299383045
6.Zawisza Bydgoszcz3011910433742
7.Górnik Zabrze3011910424642
8.Lechia Gdańsk30101010373740
9.Jagiellonia Białystok3010911464339
10.Cracovia Kraków3011613374339
11.Korona Kielce3091011364137
12.Śląsk Wrocław3071310384034
13.Piast Gliwice3081012294734
14.Podbeskidzie Bielsko-Biała3061311273931
15.Zagłębie Lubin307815314029
16.Widzew Łódź305718265022
Twoja przeglądarka PRAWDOPODOBNIE nie obsługuje animacji FLASH. Jeśli jest inaczej, napisz do nas.

Polityka Cookies